Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo rinktinė – nacionalinė šalies rinktinė, kuri atstovauja Lietuvą paplūdimio futbolo tarptautinėse varžybose. Rinktinės veiklą koordinuoja Lietuvos futbolo federacija.
Nacionalinių rinktinių reitingų klasifikacijoje Lietuva užima 50 vietą tarp 101 šalies.[1][2]
Lietuvos rinktinės reitingas
Data |
Vieta
|
2023 m. rugpjūčio mėn. |
50
|
2023 m. gegužės mėn. |
50
|
2022 m. liepos mėn. |
47
|
2022 m. sausio mėn. |
49
|
2021 m. rugsėjo mėn. |
51
|
Atskiro Europos paplūdimio futbolo čempionato nevyksta nuo 2007m., UEFA organizuojami turnyrai vyksta kaip atrankinės varžybos į pasaulio čempionatą.
Metai |
Vietovė |
Rezultatas |
Galutinė vieta/-os
|
2008 |
Benidormas, Ispanija |
Grupių etapas, F grupė, 3 vieta. |
13–24
|
2009 |
Kasteljonas, Ispanija |
Nedalyvavo |
–
|
2011 |
Bibionė, Italija |
Nedalyvavo |
–
|
2013 |
Maskva, Rusija |
Nedalyvavo |
–
|
2015 |
Džesolas, Italija |
Nedalyvavo |
–
|
2017 |
Džesolas, Italija |
Pirminis grupių etapas, D grupė, 4 vieta |
17–27
|
2019 |
Maskva, Rusija |
1/16 finalo |
9–16
|
2021 |
Nazaré, Portugalija |
Pirminis grupių etapas, C grupė, 3 vieta |
17–21
|
2023 |
Baku, Azerbaidžanas |
Pirminis grupių etapas, B grupė, 1 vieta |
15
|
Pagrindinis grupių etapas, B grupė, 4 vieta
|
Paplūdimio futbolo pasaulio taurės varžybos vyko nuo 1995 iki 2004 metų, o nuo 2005 m. buvo pervadintas į Paplūdimio futbolo pasaulio čempionatą. Lietuvos rinktinė varžybose nedalyvavo.
FIFA organizuojamas Paplūdimio futbolo pasaulio čempionatas vyksta nuo 2005 m. Lietuvos rinktinė nereguliariai dalyvavo atrankinėse varžybose, ir nei karto nepraėjo šio etapo.
Metai |
Vietovė |
Rezultatas
|
2005 |
Rio de Žaneiras, Brazilija |
Nedalyvavo
|
2006 |
Rio de Žaneiras, Brazilija |
Nepateko. Atrankos varžybose 3 vieta grupėje
|
2007 |
Rio de Žaneiras, Brazilija |
Nedalyvavo
|
2008 |
Marselis, Prancūzija |
Nepateko
|
2009 |
Dubajus, JAE |
Nedalyvavo
|
2011 |
Ravena, Italija |
Nedalyvavo
|
2013 |
Papeetė, Taitis |
Nedalyvavo
|
2015 |
Espinjas, Portugalija |
Nedalyvavo
|
2017 |
Nasau, Bahamai |
Nepateko
|
2019 |
Asunsjonas, Paragvajus |
Nepateko
|
2021 |
Maskva, Rusija |
Nepateko
|
2023 |
Dubajus, JAE |
Nepateko
|
Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga (EBSL – Euro Beach Soccer League)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Nuo 2009 m. lygą sudaro du divizionai, lygos varžybos vyksta kasmet. Formatas buvo dažnai kaitaliojamas, varžybos vykdomos dvejais arba trimis etapais. Pirmame etape komandos žaidžia grupėse, savo divizionuose. Po to, „superfinalų“ etapas vyksta atkrintamuoju formatu. Kai kuriais metais vykdavo dar vienas, pereinamasis etapas, kuriame spręsdavosi kurios komandos pakils į A divizioną. Dėl įvairių priežasčių komandų skaičius kasmet kinta, ne visos Europos šalys dalyvauja varžybose. 2023 m. A divizione žaidė 15 komandų, B divizione – 8. Varžybas organizuoja BSWW.
Metai |
Vietovė |
Rezultatas
|
1998-2016 |
|
nedalyvavo
|
2017 |
Varnemiundė, Vokietija |
B diviziono reguliarusis sezonas: 3 vieta grupėje, bendra 11 vieta divizione[a]
|
2018 |
Maskva, Rusija |
B diviziono reguliarusis sezonas: 4 vieta grupėje, bendra 13 vieta divizione [a]
|
2019 |
Katanija, Italija |
B diviziono reguliarusis sezonas: 3 vieta grupėje, bendra 9 vieta divizione[a]
|
2020 |
Nazarė, Portugalija |
B divizionas, varžybos nevyko dėl COVID-19 pandemijos
|
2021 |
Kišiniovas, Moldavija |
B diviziono reguliarusis sezonas: 2 vieta grupėje, 7 vieta atkrintamajame etape[b]
|
Figueira da Foz, Portugalija |
B diviziono superfinalas[c]: 4 vieta grupėje, 7 vieta atkrintamajame etape[3]
|
2022 |
Kišiniovas, Moldavija |
B diviziono reguliarusis sezonas: 4 vieta grupėje, 11 vieta atkrintamajame etape
|
2023 |
Alghero, Italija |
B diviziono reguliarusis sezonas: 1 vieta grupėje, 1 vieta atkrintamajame etape[d]
|
2024 |
|
A divizionas
|
- ↑ 1,0 1,1 1,2 į superfinalą nepateko
- ↑ 7 komandos bendroje įskaitoje patenka į superfinalą
- ↑ superfinalo nugalėtojas iškovoja teisę sekančiame sezone žaisti A divizione
- ↑ Iškovojo vietą sekančių metų A divizione
Europos rinktinių paplūdimio futbolo taurė (EBSC – Euro Beach Soccer Cup)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Turnyras vyko tarp 1998 ir 2016 metų, iš pradžių kas metai, vėliau kas du metus. Į turnyrą patekdavo geriausiai prieš tai vykusiame EBSL sezone pasirodžiusios rinktinės. Turnyras galiausiai buvo pilnai sujungtas su EBSL. Lietuvos rinktinė šiame turnyre nedalyvavo nė karto.
BSWW organizavo pasaulio paplūdimio futbolo čempionatą iki 2005 m. Po to kai FIFA perėmė organizavimą, BSWW toliau rengia tarptautinius turnyrus, skatinančius vystyti ir reklamuoti paplūdimio futbolą. Lietuva dalyvavo BSWW organizuotame Draugystės taurės turnyre 2017 m.
Į trečiąją pasiruošimo stovyklą 2019 m. birželio mėn. buvo iškviesta dvylika žaidėjų [4]
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
|
Simas Jankauskas
|
?
|
|
G
|
Audrius Plytnikas
|
?
|
|
P
|
Aleksandr Lebedev
|
?
|
|
S
|
Paulius Giedraitis
|
?
|
|
P
|
Viktoras Bartosevičius
|
?
|
|
G
|
Aivaras Meškinis
|
|
|
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
G
|
Pavelas Smolkovas
|
?
|
|
G
|
Ramūnas Radavičius
|
?
|
|
P
|
Mantas Makutunovičius
|
?
|
|
S
|
Tomas Snapkauskas
|
?
|
|
V
|
Modestas Petrauskas
|
?
|
|
|
Paulius Veineikis
|
|
2019 m. treniruotis į rinktinę buvo kviečiami ir kiti žaidėjai:
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
|
Mindaugas Malinauskas
|
?
|
|
|
Aurimas Tamaliūnas
|
|
|
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
|
Redas Graičiūnas
|
|
2020 m. birželio mėn. į pirmąją sezono pasiruošimo stovyklą Birštone taip pat pakviesti treniruotis:[5]
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
|
Deividas Stradalovas
|
?
|
|
|
Elvinas Navickas
|
|
|
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
|
Arnas Levanauskas
|
?
|
|
|
Lukas Jasinskas
|
|
Rinktinės sudėtis 2021 m. liepos mėn. Kišiniove. Dėl patirtų traumų negalėjo žaisti Saimonas Vitkauskas, Audrius Plytnikas ir Mantas Makutunovičius.
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
P
|
Aleksandr Lebedev
|
?
|
|
S
|
Paulius Giedraitis
|
?
|
|
G
|
Aivaras Meškinis
|
?
|
|
G
|
Pavelas Smolkovas
|
?
|
|
V
|
Modestas Petrauskas
|
|
|
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
|
Lukas Drąsutis
|
?
|
|
|
Vasilij Novičkov
|
?
|
|
|
Arnas Levonauskas
|
?
|
|
|
Elvinas Navickas
|
|
Rinktinės sudėtis 2022 m. liepos mėn. Kišiniove.[6]
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
|
Modestas Kulikauskas
|
?
|
|
|
Jonas Lebedevas
|
?
|
|
P
|
Mantas Makutunovičius
|
?
|
|
|
Elvinas Navickas
|
?
|
|
V
|
Modestas Petrauskas
|
|
|
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
G
|
Audrius Plytnikas
|
?
|
|
|
Aurimas Pukevičius
|
?
|
|
|
Paulius Giedraitis
|
?
|
|
|
Redas Graičiūnas
|
?
|
|
|
Arnas Levonauskas
|
|
Rinktinės sudėtis 2023 m. liepos mėn. Baku.[7]
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
17
|
|
P
|
Viktor Bartosevič
|
16
|
|
V
|
Lukas Drąsutis
|
7
|
|
P
|
Paulius Giedraitis
|
15
|
|
P
|
Vilius Giedraitis
|
2
|
|
P
|
Redas Graičiūnas
|
10
|
|
P
|
Aleksandr Lebedev
|
|
|
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
19
|
|
G
|
Jonas Lebedevas
|
9
|
|
P
|
Mantas Makutunovičius
|
8
|
|
P
|
Elvinas Navickas
|
11
|
|
P
|
Vasilij Novičkov
|
1
|
|
V
|
Modestas Petrauskas
|
4
|
|
G
|
Audrius Plytnikas
|
|
2023 m. į rinktinę taip pat buvo kviesti:[8][9]
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
V
|
Modestas Kulikauskas
|
?
|
|
|
Aurimas Skurdelis
|
?
|
|
G
|
Pavelas Smolkovas
|
|
|
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
?
|
|
|
Mindaugas Zlatkus
|
?
|
|
|
Marius Činikas
|
|
Rinktinės sudėtis 2024 m. kovo mėn. Estijoje.[10]
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
17
|
|
P
|
Viktor Bartosevič
|
16
|
|
V
|
Lukas Drąsutis
|
7
|
|
P
|
Paulius Giedraitis
|
2
|
|
P
|
Redas Graičiūnas
|
19
|
|
G
|
Jonas Lebedevas
|
9
|
|
P
|
Mantas Makutunovičius
|
8
|
|
P
|
Elvinas Navickas
|
|
|
Nr.
|
|
Pozicija
|
Žaidėjas
|
11
|
|
P
|
Vasilij Novičkov
|
1
|
|
V
|
Modestas Petrauskas
|
4
|
|
G
|
Audrius Plytnikas
|
|
|
V
|
Modestas Kulikauskas
|
|
|
|
Marius Činikas
|
|
|
|
Elvinas Ališauskas
|
|
Praėjusių metų rezultatai (2008-2022)
-
2008 m. gegužės 11 d. (2008-05-11) FIFA Pasaulio Taurės Europos kvalifikacinės varžybos, F grupė
|
Šveicarija
|
14:3
|
Lietuva
|
Benidorm
|
|
|
|
2008 m. gegužės 12 d. (2008-05-12) FIFA Pasaulio Taurės Europos kvalifikacinės varžybos, F grupė
|
Vengrija
|
6:2
|
Lietuva
|
Benidorm
|
|
|
|
2008 m. gegužės 13 d. (2008-05-13) FIFA Pasaulio Taurės Europos kvalifikacinės varžybos, F grupė
|
Lietuva
|
4:2
|
Austrija
|
Benidorm
|
|
|
|
2010 m. rugpjūčio 13 d. (2010-08-13) Gintaro smėlio turnyras
|
Kaliningradas
|
9:4
|
Lietuva
|
Jantarnas
|
|
|
|
2010 m. rugpjūčio 14 d. (2010-08-14) Gintaro smėlio turnyras
|
Rusija
|
13:0
|
Lietuva
|
Baltijskas
|
|
|
|
2010 m. rugpjūčio 15 d. (2010-08-15) Gintaro smėlio turnyras
|
Baltarusija
|
8:1
|
Lietuva
|
Jantarnas
|
|
|
|
2010 m. rugpjūčio 20 d. (2010-08-20) Draugystės taurė
|
Latvija
|
5:4
|
Lietuva
|
Vitebskas
|
|
|
|
2010 m. rugpjūčio 21 d. (2010-08-21) Draugystės taurė
|
Lietuva
|
6:1
|
Kaliningradas
|
Vitebskas
|
|
|
|
2010 m. rugpjūčio 21 d. (2010-08-21) Draugystės taurė
|
Baltarusija
|
5:3
|
Lietuva
|
Vitebskas
|
|
|
|
2010 m. rugpjūčio 22 d. (2010-08-22) Draugystės taurė
|
Lietuva
|
4:3
|
Moldova
|
Vitebskas
|
|
|
|
2011 m. gegužės 27 d. (2011-05-27) Belmonto taurė
|
Lietuva
|
5:8
|
Kaliningradas
|
Vilnius
|
|
|
|
2011 m. gegužės 28 d. (2011-05-28) Belmonto taurė
|
Lietuva
|
4:5
|
Moldova
|
Vilnius
|
|
|
|
2011 m. gegužės 29 d. (2011-05-29) Belmonto taurė
|
Lietuva
|
1:6
|
Baltarusija
|
Vilnius
|
|
|
|
2011 m. rugsėjo 16 d. (2011-09-16) Gintaro smėlio turnyras
|
Kaliningradas
|
6:6
|
Lietuva
|
Jantarnas
|
|
Lietuva laimėjo po baudinių serijos
|
|
2011 m. rugsėjo 17 d. (2011-09-17) Gintaro smėlio turnyras
|
Baltarusija
|
6:0
|
Lietuva
|
Jantarnas
|
|
|
|
2011 m. rugsėjo 18 d. (2011-09-18) Gintaro smėlio turnyras
|
Lenkija
|
6:0
|
Lietuva
|
Jantarnas
|
|
|
|
2013 m. liepos 25 d. (2013-07-25) Naujosios bangos taurė
|
Latvija 'B'
|
5:5
|
Lietuva
|
Jūrmala
|
|
Latvija 'B' laimėjo po baudinių serijos
|
|
2013 m. liepos 25 d. (2013-07-25) Naujosios bangos taurė
|
Latvija
|
5:4
|
Lietuva
|
Jūrmala
|
|
po pratęsimo
|
|
2013 m. liepos 26 d. (2013-07-26) Naujosios bangos taurė
|
Estija
|
6:6
|
Lietuva
|
Jūrmala
|
|
Estija laimėjo po baudinių serijos
|
|
2014 m. liepos 24 d. (2014-07-24) Naujosios bangos taurė
|
Estija
|
5:2
|
Lietuva
|
Ryga
|
|
|
|
2014 m. liepos 24 d. (2014-07-24) Naujosios bangos taurė
|
Latvija
|
8:4
|
Lietuva
|
Ryga
|
|
|
|
2014 m. liepos 25 d. (2014-07-25) Naujosios bangos taurė
|
Latvija
|
9:2
|
Lietuva
|
Ryga
|
|
|
|
2016 m. rugsėjo 3 d. (2016-09-03) Pasaulio paplūdimio futbolo čempionato atrankos varžybos
|
Lietuva
|
1:16
|
Šveicarija
|
Jesolo
|
|
|
|
2016 m. rugsėjo 5 d. (2016-09-05) Pasaulio paplūdimio futbolo čempionato atrankos varžybos
|
Graikija
|
4:1
|
Lietuva
|
Jesolo
|
|
|
|
2016 m. rugsėjo 6 d. (2016-09-06) Pasaulio paplūdimio futbolo čempionato atrankos varžybos
|
Olandija
|
3:2
|
Lietuva
|
Jesolo
|
|
|
|
2017 m. balandžio 13 d. (2017-04-13) Pasiruošimo stovykla
|
Lietuva
|
4:5
|
"Vitoblsport"
|
Vilnius
|
|
|
|
2017 m. balandžio 13 d. (2017-04-13) Pasiruošimo stovykla
|
Lietuva
|
3:12
|
"Vitoblsport"
|
Vilnius
|
|
|
|
2017 m. birželio 30 d. (2017-06-30) Draugystės taurė
|
Baltarusija
|
11:2
|
Lietuva
|
Vitebskas
|
|
|
|
2017 m. liepos 1 d. (2017-07-01) Draugystės taurė
|
Azerbaidžanas
|
7:3
|
Lietuva
|
Vitebskas
|
|
|
|
2017 m. liepos 2 d. (2017-07-02) Draugystės taurė
|
Turkija
|
7:4
|
Lietuva
|
Vitebskas
|
|
|
|
2017 m. rugpjūčio 5 d. (2017-08-05) Kontrolinės rungtynės
|
Latvija
|
4:3
|
Lietuva
|
Jūrmala
|
|
|
|
2017 m. rugpjūčio 20 d. (2017-08-20) Draugiškos varžybos
|
Lietuva
|
3:4
|
Latvija
|
Šventoji
|
|
|
|
2017 m. rugpjūčio 25 d. (2017-08-25) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Lietuva
|
4:9
|
Anglija
|
Varnemiundė
|
|
|
|
2017 m. rugpjūčio 26 d. (2017-08-26) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Rumunija
|
3:2
|
Lietuva
|
Varnemiundė
|
|
|
|
2017 m. rugpjūčio 27 d. (2017-08-27) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Olandija
|
3:6
|
Lietuva
|
Varnemiundė
|
|
|
|
2018 m. liepos 14 d. (2018-07-14) Draugiškos rungtynės
|
Lietuva
|
3:5
|
Latvija
|
Kupiškis
|
|
|
|
2018 m. liepos 15 d. (2018-07-15) Draugiškos rungtynės
|
Lietuva
|
5:4
|
Latvija
|
Kupiškis
|
|
po pratęsimo
|
|
2018 m. liepos 20 d. (2018-07-20) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Lietuva
|
3:6
|
Graikija
|
Maskva
|
|
|
|
2018 m. liepos 21 d. (2018-07-21) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Moldova
|
4:1
|
Lietuva
|
Maskva
|
|
|
|
2018 m. liepos 22 d. (2018-07-22) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Kazachstanas
|
7:5
|
Lietuva
|
Maskva
|
|
|
|
2019 m. birželio 21 d. (2019-06-21) Draugiškos rungtynės
|
Lietuva
|
4:3
|
Latvija
|
Prienai
|
|
|
|
2019 m. birželio 22 d. (2019-06-22) Draugiškos rungtynės
|
Lietuva
|
3:5
|
Latvija
|
Prienai
|
|
|
|
2019 m. liepos 20 d. (2019-07-20) Atranka į pasaulio čempionatą, E grupė
|
Lietuva
|
1:8
|
Šveicarija
|
Maskva
|
|
|
|
2019 m. liepos 21 d. (2019-07-21) Atranka į pasaulio čempionatą, E grupė
|
Baltarusija
|
3:3
|
Lietuva
|
Maskva
|
|
Baltarusija laimėjo baudinių seriją 2:0
|
|
2019 m. liepos 22 d. (2019-07-22) Atranka į pasaulio čempionatą, E grupė
|
Turkija
|
0:2
|
Lietuva
|
Maskva
|
|
|
|
2019 m. liepos 23 d. (2019-07-23) Atranka į pasaulio čempionatą, 1/16 finalo
|
Portugalija
|
10:1
|
Lietuva
|
Maskva
|
|
|
|
2019 m. rugpjūčio 16 d. (2019-08-16) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Vengrija
|
5:3
|
Lietuva
|
Katanija
|
|
|
|
2019 m. rugpjūčio 17 d. (2019-08-17) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Lietuva
|
6:0
|
Moldova
|
Katanija
|
|
|
|
2019 m. rugpjūčio 18 d. (2019-08-18) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Estija
|
7:4
|
Lietuva
|
Katanija
|
|
|
|
2021 m. gegužės 28 d. (2021-05-28) kontrolinės rungtynės
|
„Manavgat Beldiyespor“
|
4:4
|
Lietuva
|
Antalija
|
|
Baudinių serija 7:8
|
|
2021 m. gegužės 31 d. (2021-05-31) kontrolinės rungtynės
|
„Manavgat Beldiyespor“
|
3:6
|
Lietuva
|
Antalija
|
|
|
|
2021 m. birželio 18 d. (2021-06-18) Atranka į pasaulio čempionatą, C grupė
|
Danija
|
3:2
|
Lietuva
|
Nazaré
|
|
|
|
2021 m. birželio 19 d. (2021-06-19) Atranka į pasaulio čempionatą, C grupė
|
Kazachstanas
|
3:2
|
Lietuva
|
Nazaré
|
|
|
|
2021 m. liepos 28 d. (2021-07-28) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Kazachstanas
|
4:3
|
Lietuva
|
Chișinău
|
|
|
|
2021 m. liepos 29 d. (2021-07-29) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Graikija
|
1:3
|
Lietuva
|
Chișinău
|
|
|
|
2021 m. liepos 30 d. (2021-07-30) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Švedija
|
2:3
|
Lietuva
|
Chișinău
|
|
|
|
2021 m. liepos 31 d. (2021-07-31) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas, dėl 5-8 vietų
|
Slovakija
|
6:0
|
Lietuva
|
Chișinău
|
|
|
|
2021 m. rugpjūčio 1 d. (2021-08-01) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas, dėl 7-8 vietos
|
Bulgarija
|
1:6
|
Lietuva
|
Chișinău
|
|
|
|
2021 m. rugsėjo 9 d. (2021-09-09) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B diviziono superfinalas, 1 grupė
|
Lietuva
|
3:0
|
Turkija
|
Figueira da Foz
|
|
|
|
2021 m. rugsėjo 10 d. (2021-09-10) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B diviziono superfinalas, 1 grupė
|
Kazachstanas
|
3:1
|
Lietuva
|
Figueira da Foz
|
|
|
|
2021 m. rugsėjo 11 d. (2021-09-11) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B diviziono superfinalas, 1 grupė
|
Graikija
|
5:4
|
Lietuva
|
Figueira da Foz
|
|
|
|
2021 m. rugsėjo 12 d. (2021-09-12) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B diviziono superfinalas, dėl 7-8 vietos
|
Lietuva
|
5:4
|
Švedija
|
Figueira da Foz
|
|
|
|
2021 m. lapkričio 4 d. (2021-11-04) kontrolinės rungtynės
|
Bahamai
|
5:3
|
Lietuva
|
Nassau
|
|
|
|
2021 m. lapkričio 6 d. (2021-11-06) kontrolinės rungtynės
|
Bahamai
|
4:4
|
Lietuva
|
Nassau
|
|
Baudinių serija 4:2
|
|
2022 m. gegužės 20 d. (2022-05-20) kontrolinės rungtynės
|
Azerbaidžanas
|
1:1
|
Lietuva
|
Baku
|
|
Baudinių serija 2:4
|
|
2022 m. gegužės 21 d. (2022-05-21) kontrolinės rungtynės
|
Azerbaidžanas
|
2:4
|
Lietuva
|
Baku
|
|
|
|
2022 m. gegužės 22 d. (2022-05-22) kontrolinės rungtynės
|
Azerbaidžanas
|
2:2
|
Lietuva
|
Baku
|
|
Baudinių serija 2:4
|
|
2022 m. liepos 27 d. (2022-07-27) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Danija
|
12:3
|
Lietuva
|
Kišiniovas
|
|
|
|
2022 m. liepos 28 d. (2022-07-28) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Latvija
|
4:4
|
Lietuva
|
Kišiniovas
|
|
Baudinių serija 4:2
|
|
2022 m. liepos 29 d. (2022-07-29) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas
|
Turkija
|
3:1
|
Lietuva
|
Kišiniovas
|
|
|
|
2022 m. liepos 30 d. (2022-07-30) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas, dėl 9-12 vietos
|
Norvegija
|
2:1
|
Lietuva
|
Kišiniovas
|
|
|
|
2022 m. liepos 31 d. (2022-07-31) Europos rinktinių paplūdimio futbolo lyga, B divizionas, dėl 11-12 vietos
|
Malta
|
4:9
|
Lietuva
|
Kišiniovas
|
|
|
|
2023 m. sausio 28 d. (2023-01-28) kontrolinės rungtynės
|
Lietuva
|
5:1
|
Norvegija
|
Klaipėda
|
|
|
|
2023 m. sausio 29 d. (2023-01-29) kontrolinės rungtynės
|
Lietuva
|
5:1
|
Norvegija
|
Klaipėda
|
|
|
|
2023 m. balandžio 3 d. (2023-04-03) draugiškos rungtynės
|
Taitis
|
5:2
|
Lietuva
|
Taitis
|
|
|
|
2023 m. balandžio 5 d. (2023-04-05) draugiškos rungtynės
|
Taitis
|
7:3
|
Lietuva
|
Taitis
|
|
|
|
2023 m. balandžio 7 d. (2023-04-07) draugiškos rungtynės
|
Taitis
|
5:4 ((prat.))
|
Lietuva
|
Taitis
|
|
|
|
2023 m. birželio 3 d. (2023-06-03) draugiškos rungtynės
|
Lenkija
|
2:4
|
Lietuva
|
Gdanskas
|
|
|
|
2023 m. birželio 4 d. (2023-06-04) draugiškos rungtynės
|
Lenkija
|
6:2
|
Lietuva
|
Gdanskas
|
|
|
|
2023 m. liepos 2 d. (2023-07-02) PČ atranka, pirminis etapas
|
Lietuva
|
3:0
|
Malta
|
Baku
|
|
|
|
2023 m. liepos 3 d. (2023-07-03) PČ atranka, pirminis etapas
|
Lietuva
|
5:3
|
Švedija
|
Baku
|
|
|
|
2023 m. liepos 4 d. (2023-07-04) PČ atranka, pirminis etapas
|
Lietuva
|
3:2
|
Čekija
|
Baku
|
|
|
|
2023 m. liepos 5 d. (2023-07-05) PČ atranka, pagrind. etapas
|
Lietuva
|
1:3
|
Lenkija
|
Baku
|
|
|
|
2023 m. liepos 6 d. (2023-07-06) PČ atranka, pagrind. etapas
|
Lietuva
|
2:7
|
Ispanija
|
Baku
|
|
|
|
2023 m. liepos 7 d. (2023-07-07) PČ atranka, pagrind. etapas
|
Lietuva
|
1:4
|
Ukraina
|
Baku
|
|
|
|
2023 m. liepos 8 d. (2023-07-08) PČ atranka, dėl 13-16 v.
|
Lietuva
|
2:3
|
Azerbaidžanas
|
Baku
|
|
|
|
2023 m. liepos 9 d. (2023-07-09) PČ atranka, dėl 15-16 v.
|
Lietuva
|
4:4
|
Graikija
|
Baku
|
|
Baudinių serija 6:5
|
|
2023 m. rugsėjo 20 d. (2023-09-20) EBSL B div., grupė
|
Lietuva
|
4:4
|
Čekija
|
Alghero
|
|
Baudinių serija 3:1
|
|
2023 m. rugsėjo 21 d. (2023-09-21) EBSL B div., grupė
|
Lietuva
|
5:1
|
Slovakija
|
Alghero
|
|
|
|
2023 m. rugsėjo 22 d. (2023-09-22) EBSL B div., grupė
|
Lietuva
|
4:2
|
Anglija
|
Alghero
|
|
|
|
2023 m. rugsėjo 23 d. (2023-09-23) EBSL B div., pusfinalis
|
Lietuva
|
5:2
|
Gruzija
|
Alghero
|
|
|
|
2023 m. rugsėjo 24 d. (2023-09-24) EBSL B div., finalas
|
Lietuva
|
3:2
|
Čekija
|
Alghero
|
|
|
|
2024 m. kovo 16 d. (2024-03-16) kontrolinės rungtynės
|
Estija
|
2:1
|
Lietuva
|
Pärnu
|
|
|
|
2024 m. kovo 17 d. (2024-03-17) kontrolinės rungtynės
|
Estija
|
3:1
|
Lietuva
|
Pärnu
|
|
|
|