2023 m. pasaulio vyrų žolės riedulio taurė
2023 m. pasaulio žolės riedulio taurė | |
---|---|
Data | 2023 m. sausio 13 d. – sausio 29 d. |
Vieta | Bhubanešvaras/Rourkela |
Stadionas | Kalingos stadionas Birsa Mundos tarptautinis riedulio stadionas |
Šalių skaičius | 16 |
Lygis | Profesionalai suaugusieji |
Prieš | 2018 Bhubanešvaras |
Po | 2026 Vavras/Amstelvenas |
2023 m. pasaulio vyrų žolės riedulio taurė – 15-oji pasaulio vyrų žolės riedulio taurė, kuri vyko 2023 m. sausio 13 - sausio 29 dienomis Indijos miestuose Bhubanešvare ir Rourkeloje. Tai ketvirtoji vyrų pasaulio taurė, kuri vyko Indijoje.[1]
Rengėjų rinkimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Oficialiose varžybose dėl teisės surengti 2023 m. pasaulio taurę varžėsi penki pasiūlymai:
Vokietija ir Ispanija pasitraukė iš kandidatų varžybų savo noru.
2019 m. lapkritį teisė rengti 2023 m. pasaulio taurę atiteko Indijai.
Kvalifikacija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Turnyras | Kvotos | Pateko |
---|---|---|
Šeimininkės | 1 | Indija |
2021 m. Europos čempionatas | 5 | Belgija Anglija Vokietija Nyderlandai Ispanija |
2021 m. Europos atranka | 2 | Prancūzija Velsas |
2022 m. Afrikos taurė | 1 | Pietų Afrikos Respublika |
2022 m. Pan Amerikos taurė | 2 | Argentina Čilė |
2022 m. Azijos taurė | 3 | Japonija Malaizija Pietų Korėja |
Okeanijos taurė | 2 | Australija Naujoji Zelandija |
Iš viso | 16 |
Stadionai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Bhubanešvaras | Rourkela | |
---|---|---|
Kalingos stadionas | Birsa Mundos tarptautinis riedulio stadionas | |
Talpa: 15000 žiūrovų | Talpa: 21800 žiūrovų | |
Grupių varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
V. | Komanda | Rung. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įv.+ | Įv.- | Įv.+/- | Tšk. | Atranka |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Australija | 3 | 2 | 1 | 0 | 20 | 5 | +15 | 7 | Ketvirtfinalis |
2 | Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Atkrentamosios |
3 | Prancūzija | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 14 | −7 | 4 | |
4 | Pietų Afrikos Respublika | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 12 | −9 | 0 |
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2023 m. sausio 16 d.. Šaltiniai: FIH
|
|
|
|
|
|
B grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
V. | Komanda | Rung. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įv.+ | Įv.- | Įv.+/- | Tšk. | Atranka |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgija | 3 | 2 | 1 | 0 | 14 | 3 | +11 | 7 | Ketvirtfinalis |
2 | Vokietija | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | +8 | 7 | Atkrentamosios |
3 | Pietų Korėja | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 13 | −9 | 3 | |
4 | Japonija | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | −10 | 0 |
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2023 m. sausio 17 d.. Šaltiniai: FIH
|
|
|
|
|
|
C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
V. | Komanda | Rung. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įv.+ | Įv.- | Įv.+/- | Tšk. | Atranka |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nyderlandai | 3 | 3 | 0 | 0 | 22 | 0 | +22 | 9 | Ketvirtfinalis |
2 | Naujoji Zelandija | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | −3 | 3 | Atkrentamosios |
3 | Malaizija | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | −2 | 6 | |
4 | Čilė | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 20 | −17 | 0 |
Atnaujinta po rungtynių vykusių 2023 m. sausio 16 d.. Šaltiniai: FIH
|
|
|
|
|
|
D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
V. | Komanda | Rung. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įv.+ | Įv.- | Įv.+/- | Tšk. | Atranka |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anglija | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 0 | +9 | 7 | Ketvirtfinalis |
2 | Indija (H) | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | +4 | 7 | Atkrentamosios |
3 | Ispanija | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | −2 | 3 | |
4 | Velsas | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | −11 | 0 |
|
|
|
|
|
|
Atkrentamosios varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Eliminacija | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | Finalas | |||||||||||
Sausio 24 d. | ||||||||||||||
Sausio 22 d. | ||||||||||||||
Australija | 4 | |||||||||||||
Malaizija | 2 (3) | Sausio 27 d. | ||||||||||||
Ispanija | 3 | |||||||||||||
Ispanija | 2 (4) | Australija | 3 | |||||||||||
Sausio 25 d. | ||||||||||||||
Sausio 23 d. | Vokietija | 4 | ||||||||||||
Anglija | 2 (3) | |||||||||||||
Vokietija | 5 | Sausio 29 d. | ||||||||||||
Vokietija | 2 (4) | |||||||||||||
Prancūzija | 1 | Vokietija | 3 (5) | |||||||||||
Sausio 24 d. | ||||||||||||||
Sausio 22 d. | Belgija | 3 (4) | ||||||||||||
Belgija | 2 | |||||||||||||
Indija | 3 (4) | Sausio 27 d. | ||||||||||||
Naujoji Zelandija | 0 | |||||||||||||
Naujoji Zelandija | 3 (5) | Belgija | 2 (3) | Bronza | ||||||||||
Sausio 25 d. | ||||||||||||||
Sausio 23 d. | Nyderlandai | 2 (2) | Sausio 29 d. | |||||||||||
Nyderlandai | 5 | |||||||||||||
Argentina | 5 (2) | Australija | 1 | |||||||||||
Pietų Korėja | 1 | |||||||||||||
Pietų Korėja | 5 (3) | Nyderlandai | 3 | |||||||||||
Galutinė rikiuotė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Vieta | Rinktinė |
---|---|
Auksas | Vokietija |
Sidabras | Belgija |
Bronza | Nyderlandai |
4 | Australija |
5 | Anglija |
6 | Ispanija |
7 | Naujoji Zelandija |
8 | Pietų Korėja |
9 | Argentina |
9 | Indija |
11 | Pietų Afrikos Respublika |
11 | Velsas |
13 | Prancūzija |
13 | Malaizija |
15 | Čilė |
15 | Japonija |
Rezultatyviausi žaidėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Įvarčiai | Žaidėjas | Rinktinė |
---|---|---|
9 | Jeremy Hayward | Australija |
8 | Tom Boon | Belgija |
8 | Victor Charlet | Prancūzija |
8 | Jip Janssen | Nyderlandai |
7 | Niklas Wellen | Vokietija |
7 | Thierry Brinkman | Nyderlandai |
6 | Nicolás Della Torre | Argentina |
6 | Maico Casella | Argentina |
6 | Blake Govers | Australija |
6 | Gonzalo Peillat | Vokietija |
5 | Koen Bijen | Nyderlandai |
5 | Martín Ferreiro | Argentina |
5 | Mats Grambusch | Vokietija |