2018 m. pasaulio akademinio irklavimo čempionatas
2018 m. pasaulio akademinio irklavimo čempionatas | |
---|---|
Data | 2018 m. rugsėjo 9 d. – 16 d. |
Vieta | Plovdivas ( Bulgarija) |
Stadionas | Plovdivo irklavimo centras |
Lietuvos delegacija | 9 |
Lygis | Profesionalai suaugusieji Neįgalieji |
Prieš | 2017 Sarasota |
Po | 2019 Otensheimas |
2018 m. pasaulio akademinio irklavimo čempionatas – tarptautinės irklavimo federacijos organizuotas geriausių pasaulio akademinio irklavimo sportininkų čempionatas, kuris vyko rugsėjo 9 d. – rugsėjo 16 d. Bulgarijos mieste Plovdive.
Medalininkai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Neįgalieji[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Rungtis | Auksas | Sidabras | Bronza | |||
---|---|---|---|---|---|---|
PR1W1x | Norvegija Birgit Skarstein |
10:13.63 | Izraelis Moran Samuel |
11:02.06 | Jungtinės Amerikos Valstijos Hallie Smith |
11:17.56 |
PR2W1x | Perle Bouge (FRA) | 9:39.73 | Annika van der Meer (NED) | 9:45.52 | Jolanta Majka (POL) | 9:58.52 |
PR1M1x | Erik Horrie (AUS) | 9:16.90 | Roman Polianskyi (UKR) | 9:17.36 | Alexey Chuvashev (RUS) | 9:35.33 |
PR2M1x | Corne de Koning (NED) | 8:35.89 | Jeremy Hall (CAN) | 8:42.46 | Daniele Stefanoni (ITA) | 8:52.08 |
PR3M2- | Kanada Kyle Fredrickson Andrew Todd |
7:12.82 | Australija James Talbot Jed Altschwager |
7:23.96 | Prancūzija Jérôme Pailler Laurent Viala |
7:29.08 |
PR2Mix2x | Nyderlandai | 8:07.92 | Lenkija | 8:12.60 | Ukraina | 8:20.61 |
PR3Mix2x | Brazilija Diana Barcelos de Oliveira Jairo Klug |
7:30.82 | Austrija Johanna Beyer David Erkinger |
7:42.68 | Rusija Evgenii Borisov Valentina Zhagot |
7:49.93 |
PR3Mix4+ | Jungtinė Karalystė | 7:00.36 | Jungtinės Amerikos Valstijos | 7:02.13 | Prancūzija | 7:04.93 |
Lietuva čempionate[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
Sportininkai | Rungtis | Atkrentamosios | Paguoda | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | Finalas | Galutinė vieta | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | Laikas | Vieta | |||||
Lina Šaltytė-Masilionė | W1x | 7:41.740 | 3 R | 7:38.460 | 2 Q | N/A | N/A | 7:51.590 | 6 FB | 7:37.540 | 4 | 10 | ||
Milda Valčiukaitė Ieva Adomavičiūtė |
W2x | 6:57.790 | 2 Q | - | - | N/A | N/A | 6:51.010 | 2 FA | 6:44.150 | 1 | Auksas | ||
Mindaugas Griškonis | M1x | 6:51.070 | 1 Q | - | - | 6:51.470 | 2 Q | 6:51.720 | 3 FA | 6:42.900 | 3 | Bronza | ||
Dovydas Nemeravičius Saulius Ritter Rolandas Maščinskas Aurimas Adomavičius |
M4x | 5:42.580 | 2 R | 5:43.700 | 3 FB | N/A | N/A | N/A | N/A | 5:52.510 | 6 | 12 | ||
Augustas Navickas | PR1 M1x | 10:28.920 | 3 R | 10:23.240 | 1 Q | N/A | N/A | 10:20.780 | 5 FB | 10:15.760 | 3 | 9 |